O nas

Facebook
YouTube
Google+
Instagram
SHARE

O firmie

 

tianDe oferuje państwu wysokiej jakości kosmetyki, które  łączą w sobie mądrość ludową i starożytną wiedzę azjatycką z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć kosmetologii. Nasze kosmetyki zawierają substancje stosowane przez renomowanych producentów kosmetycznych takie jak: kwas hialuronowy, kolagen, koenzym q10 czy algi morskie. główną zaletą naszych kosmetyków jest stosowanie składników pochodzenia naturalnego takich jak biały lotos, avocado czy olejek cynamonowy. W skład produktów wchodzą również ekskluzywne składniki. Spotkać tu można między innymi srebro, złoto ekstrakt z śluzu ślimaka czy nawet perły. W naszym asortymencie znajdą państwo produkty do pielęgnacji każdego typu skóry i włosów oraz kosmetyki kolorowe, perfumy i środki higieny osobistej. Wszystko stworzone z myślą, aby każdego dnia czuć się wyjątkowo i żyć zgodnie z naturalnym rytmem.

 

Firma tianDe powstała w 2007 roku w Rosji na ten moment jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm z networkingiem w europie  tzn. bazujemy na procesie wymiany informacji, zasobów oraz wzajemnego poparcia. Ten proces jest prowadzony dzięki sieci wzajemnych kontaktów. Firma tianDe postawiła na gwałtowny rozwój i podbijanie nowych rynków. Nasze założenie było proste: zaoferować klientowi produkty, które będą naturalne i jednocześnie będą miały doskonałą jakość w przystępnej cenie. Głównym filarem promocji i budowy biznesu mieli być ludzie, którzy będą testować  nasze produkty  polecać je rodzinie, znajomym, bliskim. Na początku proponowaliśmy produkty kosmetyczne, ale rozszerzyliśmy swoją gamę produktów o biżuterię, suplementy diety i herbaty ziołowe oraz środki czystości itp. Na ten moment firma tianDe to ponad 700 produktów, a oferta ciągle się powiększa. wszystkie produkty posiadają najważniejsze atesty jakościowe. Receptura kosmetyków tianDe została stworzona przez starożytnych chińskich uzdrowicieli. Do produkcji kosmetyków tianDe stosujemy tylko wyselekcjonowane surowce wysokiej jakości. Rośliny, z których produkowane są kosmetyki pochodzą z upraw ekologicznych z czystych regionów Tybetu i Chin. Woda używana do produkcji to woda morska, która jest  wyodrębniona z głębin.

 

Dołącz do nas

 

Nasi konsultanci doskonale znają sprzedawane produkty oraz posiadają dużą wiedzę na ich temat. Jest to uzyskane dzięki temu, że nie tylko zajmują się doradztwem i dystrybucją lecz stosują nasze kosmetyki na co dzień na własnej skórze.

Nasz rozwój

 

Szybkość rozwoju jest bardzo zaskakująca. W 2008 roku zostało otwarte 97 nowych centrów dystrybucji w Rosji, co stanowi 300% wzrost. 2009 rok przyniósł wzrost w wysoki 350 %. Otworzyło się wtedy kolejne 280 centrów dystrybucyjnych. Kolejne lata prezentowały jeszcze większy wzrost. Spowodowane to było rozszerzeniem rynku na Europę, oraz Amerykę. Na rynek polski firma weszła w 2012 roku. Z roku na rok odnotowujemy spektakularny przyrost klientów oraz konsultantów, a także organizowanych jest coraz więcej eventów regionalnych.

 

Jakość produktów tianDe

 

System produkcji i składu każdego z produktów został przez nas specjalnie zaprojektowany z należytą dokładnością. Jest on zależny od indywidualnych cech, którymi ma się charakteryzować produkt. ze względu na stosunkowo niski koszt produkcji oraz wysoką jakość liderem produkcji fabrycznej są Chiny. Jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie jest właśnie rynek kosmetyczny w Chinach. Największe światowe marki już od wielu lat kupują swoje produkty w Chinach, a część z nich całkowicie przeniosła swoją linię produkcyjną do Chin. Nasze produkty posiadają szeroką gamę atestów i certyfikatów jakości w Polsce oraz na świecie.

 

Współpracujemy m.in.z:

Anglia

Irlandia

Holandia

Niemcy

Austria

Belgia

Francja

Szwecja

Szkocja

USA